Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 m3 vs malacolumbia

Go down 
+4
GeNoC1de
sabi
Maverik
BoCa
8 posters
AuthorMessage
BoCa

BoCa


Lokacija : Beograd

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-06, 10:58

Molimo za ss i demo-e ovih supermomaka Smile juce ne znaju da okrecu mish - danas svaka cast bolje od repke su odigrali Smile mi odustajemo sve jedno od lige ali trazimo demo od ovih momaka ima da se pozabavimo sa upload na yt Smile <3 dragane gl sa ligom dalje Smile
Back to top Go down
Maverik

Maverik


Lokacija : Srbija, Leskovac

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-06, 11:07

Smoke SS ce moraju da okace posto trazite, a cim HLTV postavi link za download demo-a dobijate...
Ne trebaju da uplaod POV demo-e

Dakle cim hltv objavi link dobijas
Back to top Go down
http://www.invictus-cs.net
BoCa

BoCa


Lokacija : Beograd

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-06, 11:08

decko ja ne znam koj ti deo nije jasan ? Smile mi trazimo pov demo " u pravilima liga " stoji da ako protivnicka ekipa trazi demo da ce i da dobije isti Smile dakle koj deo tebi nije jasan? Smile
Back to top Go down
sabi

sabi


Lokacija : Ruski Krstur

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-06, 11:11

A ti bi mogao znati da se hltv uglavnom zove iz razloga da se nebi uploadovali demoi a ne da bi tebe dosao i tvoj team gledati 1 lik dok ste jos u grupnoj fazi Smile
Back to top Go down
BoCa

BoCa


Lokacija : Beograd

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-06, 11:13

naravno brate Smile jel znas razliku izmedju POV demo-a i HLTV demo-a ? Smile kad saznas bices ljubazan da nam objasnis razliku i da nas naucis Smile hvala ti <3
Back to top Go down
GeNoC1de
INFM Member
INFM Member
GeNoC1de


Lokacija : Mali Amsterdam

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-06, 11:36

Boco ja sam cuo da si debeo x)
Back to top Go down
http://www.invictus-cs.net/
Maverik

Maverik


Lokacija : Srbija, Leskovac

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-06, 11:44

sta tebi nije jasno?

Dobijas HLTV... koliko ja razumem vi odustajete od lige pa sad da cimate ljude iz m3 da vam upload 100mb sve ukupno? Jel si ti normalan?

Dobices SS od smoke-a i HLTV.

hvalapoz
Back to top Go down
http://www.invictus-cs.net
zola11

zola11


Lokacija : Sombor

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-06, 11:45

GeNoC1de wrote:
Boco ja sam cuo da si debeo x)
WIN! xD
Back to top Go down
m3team

m3team


Lokacija : Online

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-06, 12:03

hoce nas cimaju samo da nas muce da upload, kasnije nece ni da gleda, dobijate ss...
a sto se tice onog, juce ne znaju danas znaju, mozemo vas dobiti kad god, al na prosloj ligi smo imali tehnickih problema, pa nam je payback dobrodosao....


SuB ZeRo - ss - https://2img.net/r/ihimizer/i/dedust20031o.png/
iZnoGouD - ss - https://2img.net/r/ihimizer/g/dedust20004.jpg/
FlAsHbAcK SVE : http://www.megaupload.com/?d=LWKABLLN
fles: nije mi tesko da uploadujem, mi vas nismo cimali na onoj drugoj ligi za demo-e, ali bmk samo pokazujete da ne umete poraz da podnesete. A sto se tice igre na onoj ligi to sto ste se vi prosrali i sto je nama bio ping 50 to ne znaci da mozete uvek da nas dobijete.
-dIMY - ss - https://2img.net/r/ihimizer/img135/3352/dedust20247.png

Sub zero - demo - http://www.megaupload.com/?d=6RVIYCZC
dimy - demo - http://www.megaupload.com/?d=PB9NCOQF


Last edited by m3team on 2011-03-07, 02:57; edited 3 times in total
Back to top Go down
bfh.team

bfh.team


Lokacija : Srbija

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-06, 14:25

M3 likovi su citeri i to smesni nema sta....kad god "odvale" neku ekipu onda im je tesko da upload demo-e i da se cimaju, uostalom kao i svi Makedonci....bem ti ja njihov CS kad nemaju jednu online ekipu a da nema najmanje 2 citera medju njima....Likovi su smesni koliko su providni a da i to ne znaju ! Jos uvek cekamo demo-e njihove sa jedne Lige sto smo igrali vs njih, smesno je bilo koliko likovi znaju, a da vam sad ne objasnjavam sve situacije jer bi mi trebalo 3 dana a i iskreno nema veze sa ovom Ligom....

Ako ste takvi PRO igraci onda izdvojite 15min i upload vase demo-e da se uverimo svi u vas "skill" i vase "postenje" ! Nista nije tesko kad hoces i kad smes !
Back to top Go down
Maverik

Maverik


Lokacija : Srbija, Leskovac

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-06, 21:28

i na HLTV-u se moze videti... mozda ne baguje...

Link postavljen na:

Code:
http://www.invictus-cs.net/t722-hltv-download#3817
Back to top Go down
http://www.invictus-cs.net
m3team

m3team


Lokacija : Online

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-07, 00:30

bfh.team wrote:
M3 likovi su citeri i to smesni nema sta....kad god "odvale" neku ekipu onda im je tesko da upload demo-e i da se cimaju, uostalom kao i svi Makedonci....bem ti ja njihov CS kad nemaju jednu online ekipu a da nema najmanje 2 citera medju njima....Likovi su smesni koliko su providni a da i to ne znaju ! Jos uvek cekamo demo-e njihove sa jedne Lige sto smo igrali vs njih, smesno je bilo koliko likovi znaju, a da vam sad ne objasnjavam sve situacije jer bi mi trebalo 3 dana a i iskreno nema veze sa ovom Ligom....

Ako ste takvi PRO igraci onda izdvojite 15min i upload vase demo-e da se uverimo svi u vas "skill" i vase "postenje" ! Nista nije tesko kad hoces i kad smes !
Moram priznati takticki ste vrlo jaki, vasa vizija igre me je uzbudila i dovela do vrhunca, vase pucanje nije mi dalo vremena ni da razmislim sta da radim u toj situaciji. Hvala na na iskrenim i lepim zeljama, puno srece, demo necete dobiti jer ni ne treba da se uploaduje, hvala na razumevalji i zelim vam da se opet sretnemo na nekoj ligi i da se opet posle bunite.
BY SLOBA MACKA


Last edited by m3team on 2011-03-07, 01:14; edited 1 time in total
Back to top Go down
m3team

m3team


Lokacija : Online

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-07, 00:39

Lol... Prvo nismo deca neka koja bi palila citeve, a i nismo makedonci retardu, ne znas ni zastave da razlikujes... A i flesh vam je dao demo, pa ga gledajte slobodno i nemojte smarati vise za citeve, ko misli da smo citeri nek izazove na esl, ako znate u opste sta je to... Poz. Wink SuB ZeRo
Back to top Go down
bfh.team

bfh.team


Lokacija : Srbija

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-07, 00:47

hahahah....necu da se prepucavam sa tobom jer mozes da ispadnes mnogo smesan....ESL svaka baba koja ima steam moze da igra, tako da nemoj da lupas gluposti...to sto ti igras ESL to ne znaci da si neki pro motherfucker nego da ocigledno se hvalis necim nebitnim....Jedino ako ne igras ESL PRO League e onda bi te razumeo, ali sa tvojim nivoom znanja tesko da je tako....

Koliko ste dobri pokazujes time sto ne smes demo-e da upload nakon svakog meca u kome ste sumnjivi !
Back to top Go down
m3team

m3team


Lokacija : Online

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-07, 01:01

Pomenuo sam esl zbog anti cita, retosu glupi...
Back to top Go down
m3team

m3team


Lokacija : Online

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-07, 01:08

Ovako, ovnicu jedan nedokresani, ESL da bi uopste poceo da igras, moras, ali moras imati njihove anti cheat programe, posle svakog pcw-a, ne samo lige, ide direktni upload ssova, i config.cfg fajla, i jos ostalih gluposti gde se detaljno proverava. A za demo, ako imas 5 liga danas, sva sreca ni jedna se ne poklopi, jel mislis da je neko lud, da upload 50 screehshotova (5 igraca po 2 smoke, 10 ss, po 5 meceva, 50 ss) minimum. Onda, da upload 25 demo-a, dnevno, radili smo to ali sva sreca pa je i hltv poceo da se pojavljuje na ligama, i mislimo da vise ne moramo da upload, i dokurcilo nam je. A da naucis sta je esl, mozes ovde:

http://www.esl.eu/eu/#/eu/cs/5on5/mr15/ladder/leagueinfo/
ovde ti se nalazi minimalna pravila!

http://www.esl.eu/eu/#/eu/team/5622645/
a ovde nas mozete chalenge, brdjani jedni, kad pokradete steamove ili sta vec.

I ako ce se ovo desavati posle svakog naseg meca, da moramo detaljno da opisujemo sta i kako, onda stvarno nema smisla... Likovi nece hltv nego pov demo, samo da se izivljavaju, aj da hoce da napravi busted nego ne zna ni kako se koristi fraps, to mi jadno.

PINKI
Back to top Go down
bfh.team

bfh.team


Lokacija : Srbija

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-07, 02:20

Po tvom postu se vidi da imas koliko : 10 god ? Ko sam i sta sam vama nema potrebe da pricam, jer sam sigurno na jedno 10x vecem nivou od tebe sto se tice svega....ENTiTY, Onlinersi, NUM, NSB(Newave), LWC itd. znas koje su to ekipe ? Ti sa takvim timovima u zivotu nisi, niti ces da igras ! Mozes da stavis i koristis 1000 anti-cheata, kad si tako glup moram da ti pojasnim : Prvo se uvek pojavi CHEAT, pa se za njega pravi ANTI-CHEAT. Tako da to sranje sto ti mislis da si neki pro jer ti imas anti-cheat mozes da okacis znas vec gde. Na hltv demo-u ne mogu da se vide odredjene stvari kao na POV demo-u, i ako neko u pravilima postavi da morate da upload demo-e ne razumem koji se onda djavo prijavljujes na tu Ligu ?! Pravila su uvek jasna i vaze za sve, ako hoces da igras MORAS da ih postujes i kraj price ! A to sto ste vi retardi pa NE SMETE da upload demo-e to vec baca sumnju na vas i vasu igru....Protiv nas ste odigrali bolje od svih gore navedenih ekipa pa se izvodi zakljucak : Da niste mozda bolji od ENTiTY-ja, Newave-a itd itd ? Necu da komentarisem vise jer vama ne vredi pricati, mozda bi neko i napravio busted, ali ne smete demo-e da okacite prosta stvar....A sto se tice busteda idi prostudiraj jos malo po netu sta se koristi za sta....ti si jedino i cuo za fraps o ostalim stvarima da i ne pricam....LOWTARDS


by SQUICK
Back to top Go down
dragan
INFM Member
INFM Member
dragan


Lokacija : SOMBOR

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-07, 02:24

AJDE SAD LEPO TISINA I JEDNI I DRUGI I TRECI

MalaColumbia da ne odustaje od takmicenja.
bfh. team da smiri strasti.
m3 eSports da upload sve u SS i 5 pov demo-a u roku od 24h.

Dovidjenja, prijatno.

Back to top Go down
http://www.invictus-cs.net
m3team

m3team


Lokacija : Online

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-07, 02:44

bfh.team wrote:
Po tvom postu se vidi da imas koliko : 10 god ? Ko sam i sta sam vama nema potrebe da pricam, jer sam sigurno na jedno 10x vecem nivou od tebe sto se tice svega....ENTiTY, Onlinersi, NUM, NSB(Newave), LWC itd. znas koje su to ekipe ? Ti sa takvim timovima u zivotu nisi, niti ces da igras ! Mozes da stavis i koristis 1000 anti-cheata, kad si tako glup moram da ti pojasnim : Prvo se uvek pojavi CHEAT, pa se za njega pravi ANTI-CHEAT. Tako da to sranje sto ti mislis da si neki pro jer ti imas anti-cheat mozes da okacis znas vec gde. Na hltv demo-u ne mogu da se vide odredjene stvari kao na POV demo-u, i ako neko u pravilima postavi da morate da upload demo-e ne razumem koji se onda djavo prijavljujes na tu Ligu ?! Pravila su uvek jasna i vaze za sve, ako hoces da igras MORAS da ih postujes i kraj price ! A to sto ste vi retardi pa NE SMETE da upload demo-e to vec baca sumnju na vas i vasu igru....Protiv nas ste odigrali bolje od svih gore navedenih ekipa pa se izvodi zakljucak : Da niste mozda bolji od ENTiTY-ja, Newave-a itd itd ? Necu da komentarisem vise jer vama ne vredi pricati, mozda bi neko i napravio busted, ali ne smete demo-e da okacite prosta stvar....A sto se tice busteda idi prostudiraj jos malo po netu sta se koristi za sta....ti si jedino i cuo za fraps o ostalim stvarima da i ne pricam....LOWTARDS


by SQUICK
Decko ti ces nekom nesto da kazes igras na cl_updaterate 20, ko botina neka, ne zna ni da se krecse po mapi, znas da me bas zabole kurac protiv koga si igrao, jer cim neko pocne da te dere odma bezis sa servera, sudija nam je rekao da ne moramo da upladujemo demo na ligi (kosaci) jer znaju da smo cisti i boli nas tuki da trosimo vreme na debile kao sto ste vi. Evo vam moj demo koji zeljno iscekujete sa kosaci lige i da mi se napusite kurac botovi usrani. :
Code:
http://www.megaupload.com/?d=7ZCOKLBZ
I jos nesto, mozda se secate bla bla winter lige prosle godine i lika koga su uvatili sa wh Wink
Sto se tice ove male kolumbije oni ni ne moraju da odustaju od lige jer nece ni proci grupu.
by FlAsHbAcK
Back to top Go down
m3team

m3team


Lokacija : Online

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-07, 02:48

ne a bfh je igrao sa svima njima i dobijao, ja kako, low si jer mislis da sam pro ako koristim anticheat. Upload cemo demo-e, POSLEDNJI PUT, i ne znam za koji kurac zovete hltv kad ste nesposobni!ja iam 20 god i mogu 3 puta da te napravim. Dobicete usrane demoe, pa gledajte koliko ne znate, zalosno je raspravljati se uopste! Nauci da gubis reto jedan, low skill ste onda kad vas neko prejasi odmah ima cheat. Odrastite klindzurijo prvo, pa onda razmisljajte da igrate cs i da organizujete lige! bfh, toliko si me sad iznervirao svojim slovima da bih ti iscupao grkljan kroz dupe!

by Pinki nenadjebivi
Back to top Go down
GeNoC1de
INFM Member
INFM Member
GeNoC1de


Lokacija : Mali Amsterdam

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-07, 03:02

Sta smo mi sad krivi za ogranizovanje lige?
WTF!
Hocu da mi se to objasni!
Back to top Go down
http://www.invictus-cs.net/
m3team

m3team


Lokacija : Online

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-07, 03:12

Evo objasnjenje, u vezi ovih ss-a, ima vas admina i sudija pun kurac, ne znate ko sta radi, jedan sudac kaze upload ss, mi upload ss, diskusija i prozivanje nastavlja admin ne stavlja katanac, danas odjednom, neki tamo treci sudija kaze stavite i demoe, znaci svako radi sta hoce, ako jedan sudija kaze ne treba, sta koji kurac drugi glumi kaze mora?! A pre toga dragan sudac na msn, ja mu kazem, u al se ovi rasprdeli na forum, on meni, upload ss pa da stavljam katanac, ja kazem samo jos jhnn da dodje online da uzmemo on kao, ok, to je vasa klanska stvar odoh na fax. Onda dodjem ovde, i isti taj dragan kaze hoce i demoe. Ne samo da sudije nisu usaglasene vec i mentalni sklop vam nije bas na mestu postavljen. Kazes jedno radis drugo. Objasnio... PINKI
Back to top Go down
BoCa

BoCa


Lokacija : Beograd

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-07, 03:15

Gle...

Ne znam sto se dize tolika tenzija i panika kod vas u m3 Smile Mislim svi smo ovde prijatesljki raspolozeni i dosli da pokazemo najbolje. Vi ako ste stvarno toliko dobri, mislim da ne bih pravili problem oko demo-a, msm da bi ste uradili kao i vecina normalnih ekipa koje imaju obraz. Upload i rekli : " evo demo, dobar mech ". Ja ovo igram zbog dobrih odnosa i rispektu prema Draganu, a i INFM-u u kom sam nekada igrao. Vi ste pokazali ko ste i sta ste na EXIT ligi na kojoj vas nigde nije bilo, od jednom hitoni, da ne pricam situacije kill kroz 4 smoke ono kao i kroz prva vrata na dbd Smile Iskreno ne zanima me, jer online igramo bzv kad budete igrali LAN turnire igracemo pa ce da pokaze ko sta zna Smile GL ^ HF

@ sub zero : to da niste deca pokazaliste ovim ponasanjem. Uspanicili ste se i poceli da vristite koj ce vam demo. Da su tvoji igraci cisti ? Upload bi demo i okacili bi i rekli izvolite nije problem.

@ m3 team : ESL ste odigrali 2 mecha sve ukupno protiv poslednje rangiranih ekipa, danas svaka ekipa ima reg na ESL kao sto svi imaju i na SK i tako te price pa sire price kako igraju ESL i imaju ESL Wire .

@ na ESL : na ESL-u niste ni 2 meseca, svaki pojedinac od vas nije presao 5 Level, FlAsHbAcK regovan pre 8 dana i nije popunio profil.

@ genoc1d : Voleo bih da si lep Smile

PRESTANITE DA SE PONASATE KAO DECA ! ! !
Postupci su vam deciji tako da ono, valjda cete naci nesto poucno u ovome sto sam napisao, a deca ste jer ste svi 93- Smile

GL ^ HF
Back to top Go down
m3team

m3team


Lokacija : Online

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-07, 03:26

HAHAHAHAHAAHAH ko je bre registrovan pre 8 dana ? tad sam usao u klan na esl nemoj da mi pricas neke price, kakve veze ima level sa tim kako igram, a jedva cekam te busted movie. Ocigledno imas skill cim seres prvi put kad te neko ubije kroz smoke Smile
I opet lazes i gubis se i pricas kako smo 93, ocigledno pricas nebuloze, i lazi.
FlAsHbAcK
Back to top Go down
BoCa

BoCa


Lokacija : Beograd

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-07, 03:28

bravo Smile sad upload demo od iznoguda i onog na j i to je to Smile prosli ste dalje gg
Back to top Go down
m3team

m3team


Lokacija : Online

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-07, 03:30

pa ni ta 2 meca ne bi mogao da odigras reto ako ne postujes ono sto mora. pinki
Back to top Go down
BoCa

BoCa


Lokacija : Beograd

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-07, 03:31

geno - dragane moze lock ovde Smile neka igraju ONLINE ligu Smile
Back to top Go down
m3team

m3team


Lokacija : Online

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-07, 03:32

E molim te ne gubi se. moze lock
Back to top Go down
m3team

m3team


Lokacija : Online

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-07, 03:35

nemoj da nisi odgledao, znaci nemoj da nisi odgledao! ima da te preslisavam da mi prepricavas evo videces! Very Happy pinki
Back to top Go down
BoCa

BoCa


Lokacija : Beograd

m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty2011-03-07, 03:38

m3 vs malacolumbia Samo-da-dobijem-76558
Back to top Go down
Sponsored content





m3 vs malacolumbia Empty
PostSubject: Re: m3 vs malacolumbia   m3 vs malacolumbia Empty

Back to top Go down
 
m3 vs malacolumbia
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» MalaColumbia
» malacolumbia
» MalaColumbia
» HLTV Live ~ MalaColumbia vs. THC
» HLTV Live ~ m3 eSports vs. MalaColumbia

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: INFM TOURNAMENTS :: INFM Online Cup 2011 :: INFM Online Cup 2011 :: Screen Shot - HLTV zone-
Jump to:  



INFECTED MINDS (C) COPYRIGHT 2009
Theme by: INFM @ Powered by: phpbb2
Host @ Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com