Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje!

Go down 
+4
dragan
grsha
xyeesT
khm_che
8 posters
AuthorMessage
khm_che

khm_che


Lokacija : Serbia

khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty
PostSubject: khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje!   khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty2011-03-03, 10:24

Evo vam demo-i i SS-ovi od naseg igraca flp-a:
http://www.2shared.com/file/t7QKTxh7/Demoi_i_ss.html


Sada zahtevamo da se nas mec khm™ vs Gamersbook.HIGHCLASS ponovi!!!!! Usled ocajnog vodjenja meca sudije dragana koji je nebrojano puta smarao naseg igraca flp-a USRED MECA! Govoreci kako laze da igra iz KGB-a i sta ti ja sve znam!PONAVLJAM USRED MECA! Tako da ovaj nije mogao da igra od njega! A i ove demo-e smo uspeli da dobijemo iz KGBa samo zato sto smo dobri sa menadzerom KGB-a Radetom Todorovicem poznatijim gamerima kao KGB.RADE ili KGB.SHAKAL...

Znaci sudjenje low i to najvise u trenucima kada se mec lomio... Ako je vec imao nesto da kaze onda je moga da to uradi nakon meca a ne da cima igraca milion puta! Zbog svega ovoga trazimo da se mec ponovi!
Back to top Go down
http://www.khm-clan.tk/
xyeesT

xyeesT


Lokacija : Srbija

khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty
PostSubject: Re: khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje!   khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty2011-03-03, 10:29

Mec nece da se ponovi,mec je odigran do kraja,sudija je i mojim igracima pisao isto,pa se nismo zalili,tako da poz,izgovor vam je totalno glup...

EDIT: BELA slova su svi mogli da vide,tako da ako kazete da vas je to dekoncentrisalo,onda je i nas,pa opet se ne zalimo,i nista nismo rekli zbog toga,uploadujte ostale SS-ove smoke runde,kao sto sam i ja uradio.
Back to top Go down
grsha

grsha


Lokacija : Vrsac

khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty
PostSubject: Re: khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje!   khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty2011-03-03, 10:36

Back to top Go down
khm_che

khm_che


Lokacija : Serbia

khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty
PostSubject: Re: khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje!   khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty2011-03-03, 10:37

Ne interesuje me uopste sta je vama pisao... Ako stoji u pravilu da igraci koriste ts i ostalo, onda bi i sudija trebalo da se drzi neki pravila... A sto se vas tice izvukli ste nereseno uz pomoc sudija pa sad nesmete da ponovimo mec. To samo govori o vama...
Back to top Go down
http://www.khm-clan.tk/
xyeesT

xyeesT


Lokacija : Srbija

khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty
PostSubject: Re: khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje!   khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty2011-03-03, 10:47

Decko jel tebi jasno da kad admin pise na say @ (belim slovima) to se svima vidi,kapiras?ili ste mozda neki fenomeni da ste samo vi to videli,hahaha,ne smemo,ma da,razlog ti je veoma mizeran da bi se mec ponovio Wink poz Wink
Back to top Go down
khm_che

khm_che


Lokacija : Serbia

khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty
PostSubject: Re: khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje!   khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty2011-03-03, 11:03

xyeesT wrote:
Decko jel tebi jasno da kad admin pise na say @ (belim slovima) to se svima vidi,kapiras?ili ste mozda neki fenomeni da ste samo vi to videli,hahaha,ne smemo,ma da,razlog ti je veoma mizeran da bi se mec ponovio Wink poz Wink

A jel tebi decko jasno da kad te nesto pita sudija pa bilo kako, da ti to smeta,da se cimas da mu odgovaras...Decko je popizdeo, nije stigao da ode na sajt dok je odgovarao sudiji! Trazimo ponavljanje mece i drugog sudiju koji zna pravila!
Back to top Go down
http://www.khm-clan.tk/
dragan
INFM Member
INFM Member
dragan


Lokacija : SOMBOR

khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty
PostSubject: Re: khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje!   khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty2011-03-03, 22:43

Priznajem da sam pogresio, verovatnoca da KHM flp ima wh je 15%, medjutim on je takav bot da je to neverovatno, gde on drzi nisan, sta on radi to niko ne zna, nisani bukvalno u pod pola mape, prebaci na noz pa trci kroz celu mapu, zato je i bio veoma sumnjiv. Inace pucanje mu je u kurcu totalno, ne bi ubio ni vola, situacije zbog kojih nam se takodje ucinio sumnjivim su verovatno slucajnosti ali jbg, sve se mora proveriti...

E sada sto se tice vase prituzbe na sudjenje, ja sam napisao samo belim slovima "da zelim ss od smoke halfa i kraja meca kao i pov demo", e onda je pocelo vase smaranje na koje sam vam davao konkretne odgovore sto se vidi na demo snimku, ip tracker je verovatno pogresio (mada je bio u pravu 3x) ali nije bitno...

E sada odjednom ga je pocelo ometati to sto sam trazio SS? Pa taj decko tokom cele mape vam pise na tsay posto nema mikrofon, znaci nije ga ometalo 25 rundi, a poslednjih 5 jeste? 2-3 runda kao ct decko prebaci na noz i stoji okrenut ledjima dugom i kuca na sred mape, boli ga kurac...

A onaj grasho grasha il kako se zove indijanac vec, moze da mi pljune pod prozor samo, organizacija turnira je na veoma visokom nivou za nase online uslove... Budite zahvalni uostalom sto ste izabrani u top24..

I da, naucite da pisete, ne pise se braWo vec bravo. Imate 13-14 godina? Klasicno od decurlije...


MEC PROTIV GB.HC SE NECE PONOVITI!
RASPORED ZA 4. KOLO IMATE NA FORUMU.


Dovidjenja, prijatno.
Back to top Go down
http://www.invictus-cs.net
k1de

k1de


Lokacija : Mostar

khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty
PostSubject: Re: khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje!   khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty2011-03-03, 23:22

hahahaha dragana sto je opasan postao,, :$ brate necu te vise nikad zezat <3
Back to top Go down
khm. flp
Guest
Anonymous



khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty
PostSubject: jbg   khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty2011-03-04, 06:51

Pozdrav ,
to da sam ja bot necu komentarisati,igrao sam iz kgb-a ,kompovi se raspadaju,navikao sam da igram od kuce,sticajem okolnosti nisam imao internet juce...A kucao sam tako zato sto sam se iznervirao da ne budemo diskvalifikovani zbog mog ss-a,sreca je sto poznajem head admina kgb-a i menadzera,cak i vlasnika pa su hteli da mi ucine da skidaju ss i demoe,i bez uvrede ali head admin kgb-a je rekao da je onaj sto je rekao da nisam igrao iz kgb-a tezak idiot i da ne zasluzuje da bude sudija...To sto ja tako planem ako me neko smara u sred meca to je moja stvar,a vi ste to trebali da ostavite za kraj meca a ne da me ometate dok mec traje. Kakav sam bot videcete u sledecem mecu kada budem igrao od kuce.

A STA CEMO SA ONIM PERILICA DUZE ZIVI UZ KALGON
jel to sudija treba da napise dok traje partija ,zapitajte se malo koga ste odabrali za sudije!!!
Back to top Go down
dragan
INFM Member
INFM Member
dragan


Lokacija : SOMBOR

khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty
PostSubject: Re: khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje!   khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty2011-03-04, 07:11

Sudije su isti oni koji su sve ovo organizovali Very Happy A ovo je odlicno organizovano, a to sto ti kanter dozivljavas kao toliko bitnu zivotnu stvar, pa ono, zapitaj se da li si sav svoj Smile
Back to top Go down
http://www.invictus-cs.net
Shake

Shake


Lokacija : Vrsac

khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty
PostSubject: Re: khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje!   khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty2011-03-04, 07:22

dragan wrote:
Sudije su isti oni koji su sve ovo organizovali Very Happy A ovo je odlicno organizovano, a to sto ti kanter dozivljavas kao toliko bitnu zivotnu stvar, pa ono, zapitaj se da li si sav svoj Smile
Pa ocigledno da vi ovo smatrate kao nesto bitno.Vi ste umislili da ste sve organizovali do jaja i sve je super fino,jel da?A da je organizacija odlicna ne biste u 3 kolu imali 6 ekipa koje se nisu pojavile.Da je organizacija odlicna bio bi HLTV na svakom mecu,sudije bi znale sta je SKROL a sta CTRL,da je organizacija odlicna vi biste prvi postovali neka pravila koje ste sami izmislili.Mi cemo ovo odigrati do kraja,a vi se malo spustite na zemlju jer niste upravu Wink GL HF
Back to top Go down
Maverik

Maverik


Lokacija : Srbija, Leskovac

khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty
PostSubject: Re: khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje!   khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty2011-03-04, 08:20

GL & HF dalje !

@LOCK
Back to top Go down
http://www.invictus-cs.net
dragan
INFM Member
INFM Member
dragan


Lokacija : SOMBOR

khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty
PostSubject: Re: khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje!   khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty2011-03-05, 03:38

Shake wrote:
dragan wrote:
Sudije su isti oni koji su sve ovo organizovali Very Happy A ovo je odlicno organizovano, a to sto ti kanter dozivljavas kao toliko bitnu zivotnu stvar, pa ono, zapitaj se da li si sav svoj Smile
Pa ocigledno da vi ovo smatrate kao nesto bitno.Vi ste umislili da ste sve organizovali do jaja i sve je super fino,jel da?A da je organizacija odlicna ne biste u 3 kolu imali 6 ekipa koje se nisu pojavile.Da je organizacija odlicna bio bi HLTV na svakom mecu,sudije bi znale sta je SKROL a sta CTRL,da je organizacija odlicna vi biste prvi postovali neka pravila koje ste sami izmislili.Mi cemo ovo odigrati do kraja,a vi se malo spustite na zemlju jer niste upravu Wink GL HF

Pa ti pro istupi iz lige, koga boli kurac za neki KHM? I nije do organizacije nepojavljivanje klanova na mecevima Very Happy Jesam ja kriv sto vi niste dosli protiv pureGAIN, odnosno sto ste se usrali da ce vas unakaziti...

HLTV u prva 2 kola nije bio jer je to bilo do KGB i BUG hostinga, zato je tek sada uveden HLTV... Inace 15 ekipa kaze da je turnir odlican, jedino se nekom KHM ne svidja organizacija Very Happy Ajde molim te, vi ste bitan faktor u picku materinu, postojite 2 dana, a raspascete se za 10, igra vam je na nivou trola level 2... VI STE SAMI ZNALI PRAVILA I SAMI ODLUCILI DA IGRATE, NIKO VAS NIJE LUPAO PO USIMA, TAKO DA LEPO ISTUPITE IZ LIGE KAD VAM SE NE SVIDJA Smile BIO BI VAM VEOMA ZAHVALAN NA TOME Smile
Back to top Go down
http://www.invictus-cs.net
GeNoC1de
INFM Member
INFM Member
GeNoC1de


Lokacija : Mali Amsterdam

khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty
PostSubject: Re: khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje!   khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty2011-03-05, 03:56

Ostace 10 sjajnih ekipa koje traju vise od godinu dana (citaj VISE)
koje znaju da postuju jedni druge,kao sjajan mech izmedju pureGain-a i spG team-a!
i mnogo drugih...De ljudi znaju da igraju CS i znaju da se trude i znaju da postuju bolje,
a ne prozivaju,lazu,mazu,hvalisaju se i ostalo...
Cist vam je primer INSANE kad smo dosli do polufinala u njihovoj ligi oni nas banuju i diskvalifikuju
zato sto smo im igraca uhvatili sa chitom...
I znas kad ce ta ekipa uspeti u bilo cemu ? NIKAD!
I znas kad ce ta ekipa biti cenjena? NIKAD!
I znas kad ce ta ekipa nauciti da igra? NIKAD!

Tako da...malo postovanja prema "starijima" (mislim na ekipe) treba imati,kao sto smo mi imali pa smo sa svim ok ekipama ok...i svi nas cene i postuju nas trud,kao sto mi postujemo njihov!!!


Hvala poz!
Back to top Go down
http://www.invictus-cs.net/
Sponsored content





khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty
PostSubject: Re: khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje!   khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje! Empty

Back to top Go down
 
khm™ flp demos,SS i zalba na sudjenje!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: INFM TOURNAMENTS :: INFM Online Cup 2011 :: INFM Online Cup 2011 :: Screen Shot - HLTV zone-
Jump to:  



INFECTED MINDS (C) COPYRIGHT 2009
Theme by: INFM @ Powered by: phpbb2
Host @ Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com